Chcete se nás zeptat?

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy týkající se bioenergie, dřevních pelet
i naší firmy.

Váš dotaz můžete zaslat prostřednictvím kontaktního formuláře

Dřevní štěpka z tvrdé dřeviny Mesquite

Zabýváme se výrobou, dovozem a prodejem dřevní štěpky - biopaliva z obnovitelných zdrojů energie. Naším cílem je aktivně přispívat k rozvoji využívání biomasy při výrobě tepelné a elektrické energie na celém světě. Proto jsme v oblasti biopaliv připraveni na partnerskou spolupráci s komunální, veřejnou i průmyslovou sférou.


Dřevní štěpka z tvrdé dřeviny Mesquite

Dřevní štěpka pochází z tvrdé dřeviny Mesquite, která je domácí rostlinou na většině hospodářských pozemků v Texasu. Díky specifickému podnebí a vlastnostem dřeviny Mesquite můžeme nabídnout dlouhodobé pravidelné dodávky velkého množství kvalitního biopaliva s celoroční průměrnou vlhkostí tvrdé dřevní štěpky okolo 20%.

Zajišťujeme těžbu, zpracování, skladování a nakládku dřevní štěpky přímo v Texasu odkud ji dopravujeme do celého světa. Kontrola celého procesu od růstu biopaliva až po dodání zákazníkovi zaručuje dlouhodobou spolehlivost velkoobjemových dodávek dřevní štěpky.

Tvrdá dřevní štěpka Mesquite v haldách v přístavu

Spolupráce s GREENHEART ENERGY, LLC

Vám při přinese spolehlivý a profesionální přístup založený na našich zkušenostech s prodejem a dodávkami biopaliv z celého světa. Dostatečné výrobní, přepravní i skladovací kapacity jsou jistým základem pro spokojenost našich zákazníků. Více informací o našich zkušenostech a spolupráci.


Nahoru